

Omschrijving
Vandaag staat er geen bier op tafel. Maar waarom zien we dit in landen als UK en Ierland dan wel naast de tap van Heineken en Guinness staan? We hebben het over de Cider, waarvan er 1 wel een heel apart luchtje heeft.
Brouwerij details
Meer Podcasts van The Beertenders
77. Refterbier
In deze aflvering hebben we het over het Refterbier van Brouwerij de Kievit, de Zundert 4. Ook komt Soetbier weer even terug omdat we die van Stibon Utrecht nog niet hadden geproefd 😉
76. Märzen
In deze aflevering probeert Dennis, Koen zijn bruggetjes te verwoesten, is dit gelukt? Laat het ons weten. Verder hebben we het over Märzen bier!
75. Soetbier
In deze aflevering horen we hoe Dennis op zijn kop heeft gekregen van Gulpener en hoe Itamar zich meer en meer verbind met het Stibon. Verder hebben we het over de verloren bierstijl: Soetbier, waarvan we er twee mogen proeven.