

Omschrijving
In deze aflevering hebben the Beertenders het uitgebreid over hop en bespreken we de verschillen tussen je bier in blik en je bier in fles en waarom dit de twee populaire opties zijn. Ook hebben we het over voorproeven, waarom dat bij wijn mag en bij bier niet? En waarom hebben the Beertenders het deze aflevering over klimplant? Uiteraard geen aflevering zonder proeven, dit maal de Jever Fun - een alcoholvrij bier van Bierista.
Bier details
Wat anderen zeiden over de Jever Fun van Friesisches Brauhaus zu Jever
Randy’s Bierblog – Jever Fun Bier Review.
Aflevering 144: Jever Fun. https://www.ah.nl/producten/product/wi398248/jever-fun-one-way
Meer Podcasts van The Beertenders
77. Refterbier
In deze aflvering hebben we het over het Refterbier van Brouwerij de Kievit, de Zundert 4. Ook komt Soetbier weer even terug omdat we die van Stibon Utrecht nog niet hadden geproefd 😉
76. Märzen
In deze aflevering probeert Dennis, Koen zijn bruggetjes te verwoesten, is dit gelukt? Laat het ons weten. Verder hebben we het over Märzen bier!
75. Soetbier
In deze aflevering horen we hoe Dennis op zijn kop heeft gekregen van Gulpener en hoe Itamar zich meer en meer verbind met het Stibon. Verder hebben we het over de verloren bierstijl: Soetbier, waarvan we er twee mogen proeven.