Beerreview #50 | TheDutchBeerDad Goes GNR & Meet AXL ROSE! ;-)

23 juni 2022 om 14:07 126 12

Omschrijving

Beerreview #50 TheDutchBeerDad & Axl Rose.

In deze aflevering van ‘Wat Proeven We Vandaag’ gaat Bas / @thedutchbeerdad, geheel in stijl, aan de slag met hét bier van de dag! Namelijk de GRN’N! De tweede IPA met een zeer bekende en bijzondere uitmonstering die met het optreden van vanavond in Groningen wel heel erg van toepassing is!

Vergeet niet de video te liken en abonneer je helemaal GRATIS op ons kanaal! LET OP! GENIET MAAR DRINK MET MATE! NIX18!

Opgenomen bij: https://vanerpdranken.nl
Brouwerij: https://eggenscraftbeer.com
———————————————————————————————————————
Wil je weten wat wij verder doen?
Volg ons dan vooral op Social media en neem een kijkje op onze website https://fsom.nl
Instagram: https://www.instagram.com/fsommagazine/
Facebook: https://www.facebook.com/fsommagazine/
Pinterest: https://nl.pinterest.com/fsommagazine/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClzyJZmwP5VCITPqWfBIXAQ?

Meer zien van TheDutchBeerDad? Ga dan snel naar onze website of check @thedutchbeerdad op Social Media. (https://www.instagram.com/thedutchbeerdad/)

Cheers!
#geen18geenalcohol #fsom #watproevenwevandaag #thedutchbeerdad

FSOM.nl is jouw online magazine & community! Join us!
———————————————————————————————————————
Wij promoten onder geen enkele voorwaarden het misbruik of overmatig gebruik van alcoholische versnaperingen. Wel willen wij je op verantwoorde manier kennis laten maken met deze alcoholische versnapering. Heb jij tips of toevoegingen die jij wilt zien op FSOM tv? Aarzel dan niet en neem contact op via: info@fsom.nl.

YouTube Social Code vermelding: Deze video bevat GEEN betaalde content. Voor meer informatie over deze richtlijnen gaat u naar https://desocialcode.nl